Rozwiązania dla dzieci niepełnosprawnych

Pomóż Twojemu dziecku odkrywać otaczający
je świat na nowo!
Katalog rozwiązań: 
Wielofunkcyjne wózki sportowe

Wielofunkcyjne wózki sportowe do przewożenia dzieci i osób niepełnosprawnych za rowerem. Umożliwiają one również uprawianie innych sportów, takich jak: narciarstwo biegowe, jogging oraz spacery z dzieckiem. Możliwość przwożenia osób do 180 wzrostu i 70 kg wagi. W ofercie wózki Kozlik Baby, Junior i Kozlik Max firmy Benecykl. 

UWAGA! Wózki Kozlik firmy Benecykl podlegają refundacji przez NFZ. Wszystki zainteresowanych zapraszamy do kontaktu bezpośredniego.

Klasyczne przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe dla dzieci niepełnosprawnych z możliwością przewożenia osób o max. wzroście 160 cm i wadze nawet do 80 kg. Pozwalają na używanie ich także jako wózkow spacerowych oraz w wózków do joggingu dzięki dodatkowym zestawom. W tej kategorii liderem jest Kids Tourer XL firmy Kids Touring

Riksze i r owery specjalne

Rozwiązania do przewozu dzieci z przodu, przed rowerem, jak w rikszy. Pozwala na stała kontrolę i kontakt z dzieckiem. Jest jednocześnie rozwiązaniem wielofunkcyjnym, rikszą, która łatwo zmienia się w jogger, wózek spacerowy, przyczepkę rowerową lub samodzielny rower ( po odłączeniu kabinki ). W ofercie riksze Zigo Leader X1 ( dla jednego dziecka ), Zigo Leader X2 ( dla dwójki dzieci) a także rowery specjalne Nihola Reha i FLEX oraz HASE BIKE.  

Nasze rozwiązania pozwalją na przewożenie osób z prawie wszystkimi niepełnosprawnościami a także na aktywność osoby niepłenosprawnej (HASE BIKE)

Roziązania dedykowane niepełnosprawnym: 

Wózek spacerowy i przyczepka rowerowa Kozlik Baby, Junior i Max przeznaczony jest do potrzeb dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców.

Pierwszy taki system wspomagania rodziców w transporcie ich dzieci. To nowoczesne podejście do klasycznych holenderskich i duńskich rozwiązań ( Bakfiets, cargo bike ).

Przyczepka rowerowa Kids Touring XL stworzona została specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych. Nadaje się do przewożenia dzieci ( lub osób dorosłych ) do 160 cm wzrostu i 80 kg wagi.

Nihola REHAB to rower NIHOLA dostosowany do przewożenia dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Rower Nihola do zadań specjalnych. Pełnowymiarowa platforma mieszcząca wózek inwalidzki, wraz z kładką najazdową.

Idealne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Możliwość dostosowania na potrzeby niepełnosprawnych: 

Norweska przyczepka rowerowa, która daje Ci najwięcej możliwości.

Galeria rozwiązań dla niepełnosprawnych: 
Riksza Zigo Leader
Prztczepka Kids Tourer w funkcji jogger z możliwością przewożenia rowerka dziecka
Przyczepka Benecykl Kozlik Max
Wózek Benecykl Kozlik w funckji jogger
Wózek Benecykl w funkcji zimowej ( na płozach )
Wózek Benecykl w funkcji wózek
Wózki sportowe Benecykl Kozlik
Wózek sportowy Benecykl Kozlik
Przyvzepka do roweru Kids Tourer XL
Riksza Zigo Leader
Riksza Zigo Leader
Riksza Zigo Leader
FacebookTab