Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Twistcar

Jeździk Twistcar - pojazd inny niż wszystkie

TwistCar to innowacyjna zabawka zachęcająca do aktywność ruchowej, która podbiła serca dzieci na całym świecie. Te oryginalne jeździki dla dzieci napędzane są naprzemiennymi ruchami kierownicy w prawo i lewo, dając ujście dziecięcej energii oraz pobudzając rozwój ruchowy maluchów. Jednocześnie zabawa nim dostarcza pociechom mnóstwo śmiechu i radości. TwistCar przystosowany jest do jazdy zarówno na powietrzu, jak i w domu. Jego koła wykonane zostały ze specjalnego elastycznego tworzywa, które zapobiega powstawaniu rys na podłogach.

zobacz w sklepie

BIKEOVO SHOWROOM & BIKEOVO Sklep On-line

ul.Kukuczki 5 lok 1, Wrocław, 50-570
tel.: 
601 177 101, 71 785 15 60
Asortyment: 
Nordic Cab
Zigo
Kids Touring
Benecykl
Ecobike
Kids Cab
Ribcap
Veleon
Weber
Early Rider
La Millou
Hamax
Roland
Samiboo
Lenny Lamb
WeeRide
Bondolino
Kokua
Twistcar
Micro
Snowalk
Wheely Bug
Ducksday
Lela Blanc
SCHWALBE
Melia leżaczki dla dzieci
Tout Terrain
Babiators
Zombie Dash
Subskrybuj RSS - Twistcar
FacebookTab