Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Kids Cab

Przyczepka rowerowa 3w1 w przystępnej cenie! Lekka 2-osobówka

kup w sklepie

Nowość na rynku, nowa lekka przyczepka rowerowa 3w1 blegijskiej marki Kids Cab, dostępna od razu w zestawie 3 w 1. Można jej używać jako przyczepki rowerowej, wózka spacerowego i wózka do joggingu. Te trzy opcje oferują odpowiedni transport dla dzieci w każdym momencie Waszej aktywności. Zmiana funkcji odbywa się szybko i łatwo. Kids Cab  2 ma sprytny system składania. Składa się do na płasko do niewielkich rozmiarów. Z łatwością mieści się w bagażniku, tak więc można zabrać go na wakacje, lub bezpiecznie przechowywać w domu.

 

 
 

BIKEOVO SHOWROOM & BIKEOVO Sklep On-line

ul.Kukuczki 5 lok 1, Wrocław, 50-570
tel.: 
601 177 101, 71 785 15 60
Asortyment: 
Nordic Cab
Zigo
Kids Touring
Benecykl
Ecobike
Kids Cab
Ribcap
Veleon
Weber
Early Rider
La Millou
Hamax
Roland
Samiboo
Lenny Lamb
WeeRide
Bondolino
Kokua
Twistcar
Micro
Snowalk
Wheely Bug
Ducksday
Lela Blanc
SCHWALBE
Melia leżaczki dla dzieci
Tout Terrain
Babiators
Zombie Dash
Subskrybuj RSS - Kids Cab
FacebookTab