Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

CuddleCo

Akcesoria do wózków, dla mamy i dziecka

CuddleCo to marka specjalizująca się w akcesoriach do wózków oraz produktach dla mamy i dziecka. Flagowe produkty tych marek to: Comfi-Cush - wkładka do wózka; Comfi-Mum - poduszki niezastąpione podczas karmienia, zabawy, siedzenia czy spania; Comfi-Snug - śpiworek stworzony przy użyciu nowoczesnej technologii, dzięki której zachowuje właściwości podobne do kołdry z naturalnego pierza; Comfi-Extreme - wodoodporny śpiworek na każdy rodzaj pogody; Comfi-Cuddle - dwustronny, uroczy kocyk z jednej strony pokryty miękkim futerkiem a z drugiej delikatnym zamszem.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - CuddleCo
FacebookTab