Produkty

DYSTRYBUCJA. 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów: NORDIC CAB, ZIGO, KIDS TOURING, MINIMEIS oraz BENECYKL. Posiadamy własny sklep internetowy oraz sieć sprzedaży w kraju.

MULTIBREND0WY SKLEP ON-LINE.

Zapraszamy do naszego sklepu bikeovo e-sklep, w którym znajdziecie oprócz produktów, które dystrybuujemy na rynku polskim, akcesoria innych wiodących marek na rynku dziecięcym. Wszystkie artykuły są najwyższej jakości, kompletne i bezpieczne, potwierdzone testami i certyfikatami. Dajemy Ci je wszystkie w jednym miejscu abyś nie musiał przeszukiwać dziesiątek innych sklepów.

Crazy Safety

Odlotowe kaski i akcesoria rowerowe

Bezpieczeństwo może być świetną zabawą! Crazy Safety oferuje świat pełen ciekawych i uroczych zwierząt, które po prostu czekają, aby stać się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Z barwnych zwierzaków, na pewno wybierzesz coś dla swojej pociechy, wysokiej jakości kaski i akcesoria zapewniają twojemu dziecku nie tylko bezpieczeństwo podczas zabawy ale także rewelacyjny wygląd. Kaski Crazy Safety zostały zaprojektowane w Danii. Za wszystkimi projektami stoi Zdenko Olivier Santini, który jako dziecko zakochał się w magicznym świecie kreskówek. To niekoronowany król Crazy Safety! Zabawa i przygoda wymagają jakości i komfortu. Konstrukcja Crazy Safety zapewnia lekki kask, który idealnie chroni głowę naszej pociechy. Kaski są łatwe i wygodne w noszeniu. Idealny do przygód. Niezależnie od miejsca przeznaczenia, Crazy Safety zapewni dziecku okazję do rozwijania koordynacji ruchowej.

Kaski posiadają wentylowaną obudowę, miękką piankę na lepsze dopasowanie do głowy, łatwo je regulować. Dodatkowo z tyłu kasku znajduje się lampka LED aby nasze dziecko było widoczne w każdych warunkach. Produkty tej marki nie tylko sprawdzają się w temacie rowerowym, świetnie spisują się także w czasie podróży, jazdy na rolkach, hulajnogach a także dużej aktywności na placach zabaw.

Produkty tej marki są świetne jakościowo i otrzymały certyfikat bezpieczeństwa TUV.

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Subskrybuj RSS - Crazy Safety
FacebookTab